Inscenizacja rozpocznie się 16 lipca 2022 r. godz 15:00, czyli za: 49 dni
 

Dla uczestników

Chorągwie
Katalog Rzemieślników
Zostań Rzemieślnikiem
Justycja polowa
Katalog Rzemieślników
Mecenasi Turniejów Grunwaldzkich zwolnieni z opłaty kupieckiej
ADAMANTOS - Mariusz Mecka

Mariusz Mecka - Dowódca zarządzający Podgrodziem Rzemieślników i Kupców. Adamantos - Damy i Rycerze Księstwa Pomorskiego Od 2011 roku jako ADAM(...)
więcej
Grybol Kowalstwo-Płatnerstwo
Na moim kramie można będzie nabyć i zamówić sprzęt ochronny (elementy uzbrojenia ,rękawice ,hełmy itd) i obozowy (gary,patelnie,ruszta,skrzynie,okuc(...)
więcej
SPES Medieval Market
SPES Medieval Market - profesjonalny i cieszący się zaufaniem sklep internetowy, który specjalizuje się w wyrobie przedmiotów związanych z odtwórstwe(...)
więcej
Kupcy i Rzemieœlnicy
WANAHEIM

WANAHEIM TO SŁOWIAŃSKA RODZINA Z PASJĄ DO DAWNEJ KULTURY WIKIŃSKIEJ I CELTYCKIEJ. Nasza ekspozycja zawiera wyroby ze srebra i brązu nawiązujące o(...)
więcej
Sredniowieczne wyroby z drewna
Na stoisku prezentuj wyroby z drewna własnej produkcji jak miski, kufle, wiadra, lampy oraz drewniane miecze i tarcze wykonane przy użyciu naturalny(...)
więcej
Kram u Brody
Nasz kram już od wielu lat dostarcza odtwórcom historycznym drewniane naczynia. Mamy w sprzedaży miski, kielichy, kufle. Ponadto produkujemy meble ta(...)
więcej
Ozdoby Wikingów
Jesteśmy stanowiskiem historycznym handlującym biżuterią zarówno Słowian jak i Wikingów. Naszym patronem w późnym średniowieczu jest Grzegorz Lazaru(...)
więcej
archeoconcept Małgorzata Krasna-Korycińska
Na naszym kramie można nabyć tekstylia, bieliznę, nici, ubrania dla dorosłych i dla dzieci, stemplowany jedwab i wiele akcesoriów neizbędnych do skom(...)
więcej
Kram u Mieszczaka
Przeszywanica jak i wszelkie elementy pikowane, szyte w całości ręcznie . Także elementy ubioru i wyposażenia obozowego. Kram tworzą miłośnicy wiek(...)
więcej
jarko_rogownik
Witam zapraszam jak co roku od do mojego kramu na pogawędkę o kościach, rogach i porożu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam i pozdrawiam :)
więcej
institorium
Od ponad półtorej dekady zajmujemy się rekonstrukcją kultury materialnej późnego średniowiecza. W trakcie poznawania tej pasji, zawsze staraliśmy się(...)
więcej
Szklarz Marek Jargiło
Kram z warsztatem szklarskim
więcej
More maiorum
Od wielu lat rekonstruktorzy w naszym kramie zaopatrują się w przedmioty, które wytwarzamy własnymi rękoma. Przede wszystkim szpilki, igły, patynki, (...)
więcej
Rafał Wójcik / Medieval Shoes
Witam serdecznie . Po długiej przerwie powracam . Z przyjemnością zaprezentuje dawne rzemiosło . Na moim kramie będzie można dowiedzieć się o histori(...)
więcej
Średniowieczne naczynia z gliny
Od wielu lat wystawiamy swoje naczynia na polach Grunwaldu, takie jak: misy, kufle, dzbany, nalewki itp.
więcej
Naczynia Gliniane Ręcznie Lepione
prezentacja rzemiosła garncarskiego
więcej
Gomstal Michał Morawiec
Rzemieślnik - Firma Gomstal Michał Morawiec -zwyczajowo Gomstal Manufaktura ,metaloplastyka, kowalstwo artystyczne, płatnerstwo, wytwórca broni średn(...)
więcej
Ceramika Zawistowscy
W czasie trwania imprezy demonstrujemy ręczne lepienie lepienie garnków.
więcej
ŁUKI ANDRZEJ SMOLIŃSKI
WITAMY. JESTEŚMY RODZNNĄ GRUPĄ REKONSTRUKCYJNĄ. NA INSCENIZACJI BITWY POD GRUNWALDEM PREZENTUJEMY RZEMIOSŁO ŁUCZARSKIE. W NASZEJ OFERCIE :ŁUKI REFLEK(...)
więcej
LAWENDOWO BUDKÓW
Kram Lawendowo Budków oferuje naturalne kosmetyki kąpielowe tj. mydła naturalne (w tym z popiołu drzewnego), sole kąpielowe , mieszanki ziołowe do ką(...)
więcej
Rzeźba w Drewnie Rękodzieło Artystyczne
Na polach Grunwaldu z żoną gościmy od wielu lat. Wykonuję przedmioty codziennego użytku z różnych gatunków drewna, łyżki, miski, czerpaki, zabawki i (...)
więcej
Ceramika Kopiczko
Doskonała ceramika: skompletujesz u mnie zastawę stołową do najprzedniejszego zamku i na uczty. Ale i byle ubogi pielgrzym czy giermek znajdzie jakiś(...)
więcej
Kram Rosomaka Chorągwi Łęczyckiej
Sprzedaż tkanin na stroje historyczne, wyrobów skórzanych i sprzętu dla każdego rycerza :)
więcej
Bu- dai Art
Na kramie będzie można zapoznać się z technika tworzenia witraży oraz nabyć niewielkie realizacje witrażowe a także wyroby kowalskie zwłaszcza noże d(...)
więcej
Plecionkarstwo
Od ponad dziesieciu lat produkujemy wszelkiego rodzaju kosze na potrzeby ruchu rycerskiego , historycznego. Oferta jaką kierujemy to m.in kosze na p(...)
więcej
But-płat
Jestem płatnerzem z Płocka i jak co roku wystawiam się na Grunwaldzie ze swoim kramem gdzie prezentuję swoje wyroby dla dużych i małych rycerzy.
więcej
Stroje historyczne Danuśka
W naszym kramie stroje historyczne, bojowe i cywilne
więcej
Kowalstwo płatnerstwo
Oprawianie noży,kucie ręczne,prezentacja wyrobów warsztatu
więcej
Kram Kraka
Rodzinna Grupa rzemieślnicza . Zajmujemy się wyrobem łuków i akcesoriów łuczniczych . Kaletek ,butów ,pasów .
więcej
Tkaniny Dąbrowy
Od lat dostarczamy wszelakie lny, wełny i jedwabie.
więcej
Płatnerstwo Michał Kopczyński
Nazywam się Michał Kopczyński. Od 2002r. zajmuję się płatnerstwem. Wszystkie moje prace sa wykonane ręcznie w oparciu o dostępne muzealne egzemplarze(...)
więcej
Wolna Ceramika
Od 2012 roku zajmuję się rekonstrukcją ceramiki średniowiecznej. Wytwarzamy zarówno przedmioty użytkowe jak i dekoracyjne. Wszystkie wzory są reprodu(...)
więcej
STARKOW
Broń średniowiecza, repliki broni białej: miecze, szable. Broń drzewcowa, broń obuchowa, noże. Wyroby ze skóry. Wyroby plecionkarskie: liny, kapelusz(...)
więcej
Zioła i przyprawy z całego świata " MATWIOLMAR"
Firma rodzinna - Zioła i przyprawy z całego świata - MATWIOLMAR Promujemy zdrowy styl życia, staramy się edukować naszych klientów, że wartosięgać p(...)
więcej
Kram Yggdrasill
Jesteśmy rzemieślnikami zajmującymi się kaletnictwem. Na kramie dostępne są pasy skórzane, rzemienie, sakiewki, skóry naturalne. Służymy radą i pomoc(...)
więcej
FABRIC
Prowadzimy kram, zajmujący się sprzedażą tkanin dla rekonstruktorów takich jak wełny, lny oraz jedwabie. W ofercie również bogaty wybór strojów histo(...)
więcej
REPLIKA
Jestem archeologiem o specjalizacji konserwacja zabytków. Obecny na polach Grunwaldu od trzeciej inscenizacji bitwy. Na kramie będę prezentował rekon(...)
więcej
Licznik odwiedzin:  8778526Fundacja Bielik INFOMAN - marketing internetowy Pomorze Zachodnie - przewodnik