Inscenizacja rozpocznie się 18 lipca 2026 r. godz 15:00, czyli za:
40
dni
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Jam jest Marek Jargiło i serdecznie zapraszam do mego kramu oraz warsztatu szklarskiego
Będzie ogień, żar i dmuchanie szkła bez czarów i bez smoków — choć czasem jedno od drugiego trudno odróżnić. Na własne oczy ujrzycie, jako z rozpalonej masy rodzą się puchary, kielichy, karafki i dzbany godne zacnych trunków oraz jeszcze zacniejszych biesiadników.
Kto spragniony kunsztu, widowiska lub dobrego naczynia — temu drzwi mego kramu stoją otworem! Serdecznie zapraszam!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin: 9090823
|
|
|
|