Inscenizacja rozpocznie się 13 lipca 2024 r. godz 15:00, czyli za: 56 dni
 

Dla uczestników

Chorągwie
Katalog Rzemieślników
Zostań Rzemieślnikiem
Justycja polowa


Sponsor Serwisu Internetowego
Dobrodziej RR 2013 - INFOMAN

Gloria Artis dla Krzysztofa Góreckiego

Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Piękniejsza Polska

Rozpoczynamy zapisy Rzemieślników i Kupców od 31.03.2021 do 31.05.2021

Ponieważ sytuacja epidemiczna jest bardzo dynamiczna, trudno jest planować z wyprzedzeniem półrocznym, wiele rzeczy może się jeszcze zmienić. Pomimo niebezpieczeństwa odwołania Grunwaldu, ze względów epidemicznych i prawnych, do czasu, kiedy nie będzie ostatecznej decyzji Głównego Organizatora przygotowujemy „normalny” Grunwald. Oznacza to, że, jak co roku będziemy zbierać zgłoszenia uczestnictwa i tak jak zwykle będziemy jej weryfikować.

Rozpoczynamy nabór do Podgrodzia Kupców i Rzemieślników, który potrwa do 31.05.2021 r. Z racji niestabilnej sytuacji spowodowanej pandemią w tym okresie nie będziemy przyjmować opłaty kupieckiej. Opłatę kupiecką będziemy pobierać w okresie 01 - 16.06 po oficjalnym i ostatecznym podjęciu decyzji przez Głównego Organizatora.  

Krok po kroku:

1. Proszę wypełnić i wysłać ankietę: Dla uczestników/Katalog Rzemieślników/Zostań Rzemieślnikiem http://www.grunwald1410.pl/index.php?cat=152 (aktywna do 31.05) –  otrzymacie kod dostępu, dzięki któremu będziecie mogli w przyszłości edytować swoją podstronę.
2. Po weryfikacji zgłoszenie znajdzie się w Katalogu Rzemieślników. Przy braku weryfikacji zgłosimy się na podany email lub nr telefonu ze wskazówkami o ewentualnych niedopatrzeniach regulaminowych i prośbą ich usunięcia, ewentualnie informację, że Wasza prezentacja nie pasuje do części historycznej Grunwaldu.

3. W okolicach 01.06.2021 otrzymacie drogą internetową informację dotyczącą  kwalifikacji Waszego zgłoszenia. Zawierać będzie nr konta, na które należy wpłacić „Opłatę Kupiecką” oraz jej wysokość.

3. Po wpłacie „Opłaty K.” należy zeskanowany dowód wpłaty przesłać na adres k.gorecki@grunwald1410.pl
4. Brak wpłaty do 16.06.2021 spowoduje usunięcie zgłoszenia z Katalogu Rzemieślników, co jest jednoznaczne z wycofaniem zaproszenia do uczestnictwa w Dniach Grunwaldu.
5. W uzasadnionych wypadkach proszę o kontakt k.gorecki@grunwald1410.pl

UWAGA do Mecenasów:

Zwolnienie z opłaty kupieckiej dotyczy tylko MECENASA, NIE dotyczy innego rzemieślnika korzystającego z powierzchni wystawienniczej MECENASA.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który umieszczony jest w zakładce REGULAMINY http://www.grunwald1410.pl/index.php?art=10001 oraz w ankiecie zgłoszeniowej http://www.grunwald1410.pl/index.php?cat=152.

Licznik odwiedzin:  8824018Fundacja Bielik INFOMAN - marketing internetowy Pomorze Zachodnie - przewodnik